Forum sojuszu SFK

Forum sojuszu SFK; Ikariam.pl; serwer NY


#1 2008-08-28 23:08:52

popciuskc

Członek Sojuszu SFK

Zarejestrowany: 2008-08-25
Główne miasto: MARMIS
Koordynaty: 37:24

Traktat pokojowy z Bractwo Ateny (B-A) ???

Rokkondil chce podpisać z Tobą traktat pokojowy i napisał następującą wiadomość: Witajcie, my również tak jak wy nie lubimy graczy nic nie dających od siebie na wyspach, ale jesteśmy do wszystkich nastawieni pokojowo, proponuję wam nie tylko traktat pokojowy ale również jeżeli chcecie członkowie naszych gildii mogą zawierać pomiędzy sobą traktaty kulturowe.

Pozdrawiam Rokkondil


Taką wiadomość wszyscy dostaliśmy za pośrednictwem tadewausza, co o tym sądzicie?


Od siebie dodam trochę cyferek:

B-A
Członków:    24
Krótki opis:    Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Umiejscowienie:    58 (123,151)

Online

Offline

 

#2 2008-08-31 19:37:42

Ra-serafin

Członek Sojuszu SFK

Zarejestrowany: 2008-08-31
Główne miasto: STREFA SOCHO
Koordynaty: Elektrownia

Re: Traktat pokojowy z Bractwo Ateny (B-A) ???

Nie wiem czy za bardzo opłaca się z nimi ta fuzja, są na niskim szczeblu a przez dodawanie nowych członków którzy nie mają zbyt wielu punktów zaniżamy swoja średnią przez co spadamy.

Offline

 

#3 2008-08-31 23:06:44

Gozdzik85

Członek Sojuszu SFK

Zarejestrowany: 2008-08-26

Re: Traktat pokojowy z Bractwo Ateny (B-A) ???

Ale to chyba nie chodzi o to żeby się z nimi połączyć tylko o traktat pokojowy. Tak jak mamy z LEW. Jeśli chodzi o fuzję to jeśli o mnie chodzi to uważam, że nie potrzebujemy tego. Ale jeśli chodzi o zawarcie pokoju to czemu nie...zawsze nowi gracze, z którymi można podpisać traktat kulturowy.

Offline

 

#4 2008-09-09 22:18:49

Nynavene

czeka na potwierdzenie

Zarejestrowany: 2008-09-09

Re: Traktat pokojowy z Bractwo Ateny (B-A) ???

Sądzę, że traktat pokojowy można podpisać,jeżeli to nadal aktualne. Ostatnio skoczyli w rankingu i są za nami. Wydaje mi się, że im więcej traktatów ma sojusz podpisany, tym więcej punktów, więc się opłaca.

Offline

 

#5 2008-09-13 18:34:12

tadewausz

czeka na potwierdzenie

Zarejestrowany: 2008-09-13

Re: Traktat pokojowy z Bractwo Ateny (B-A) ???

"Przyjażń kosztuje nic,a wojna wiele." Sądzę że to mówi samo za siebie. Jestem za.

Ostatnio edytowany przez tadewausz (2008-09-13 18:35:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vla.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl www.poke-arena.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl